Информация

ТОВ "УПГ-Інвест" була заснована в жовтні 2002 р.

Виробничі засоби УПГ-Інвест розташовані за вісім кілометрів від м.Чернівці. Діючі пташники займають 11,9 гектарів землі. Для того, щоб оптимізувати податкові витрати, компанія орендує додаткові 5,9 гектарів сільськогосподарчої землі, яка надає право сплатити фіксований сільськогосподарський податок.

УПГ-Інвест має декілька категорій виробництва, зберігання і допоміжних будівель.

Компанія має дванадцять діючих пташників площею по 1 800 м2 кожен. Загальна площа відбудованих пташників складає 21000 м2.

На відміну від більшості європейських країн, де фермери спеціалізуються лише на вирощуванні індиків і пізніше продають їх за живою вагою до однієї або двох боєнь в регіоні, Україна не має боєнь, спеціально обладнених для індиків. Обладнення для забою курей відрізняється і не може бути використано у виробництві м’яса індички. Тому УПГ-Інвест довелося побудувати свою власну бойню. Після прискіпливого дослідження, УПГ-Інвест вибрала нове польське устаткування, вироблене компанією Dromash. Ця компанія поставляє компоненти бійні для Stork – найбільш поважного у світі торгового бренду по виробництву обладнання для боєнь – що засвідчує високу якість продукції Dromash. Тим більше, що ціна у 459 000 грн. була приблизно у десять разів менша за обладнання Stork. Працюючи на повній потужності, конвеєрна лінія може обробляти 500 голів за годину і вимагає приблизно 25 працівників за зміну.

УПГ-Інвест встановило нове обладнання для замороджування та зберігання м’яса у холоді, що було вироблене провідним німецьким виробником Bitzer та установлене українською компанією Ютам:
Обладання для моментального замороджування придатне для замороджування м’яса індички до -40o за Цельсієм, що гарантує найкращу якість після розморозки готової продукції. Місткість – до 100 тон.
Холодильні камери підтримують температуру до -20o за Цельсієм і мають місткість у 200 тон м’яса.

Наступні конкурентні переваги гарантують високий потенціал УПГ-Інвест в якості сильного гравця на українському ринку м’яса індички:
Перший вирощувач індиків в України
ТОВ УПГ-Інвест стало першим і на даний час найбільшим в Україні підприємством яке визнало високий потенціал вирощування і переробки індиків.
Сильна і віддана команда управління
Директор компанії зібрав сильну і віддану команду професіоналів, які мають глибокі знання у сфері птаховирощування і більш ніж шість років практичного досвіду. Працівники впевнені в успіху компанії і працюють всією командою для досягнення найкращих результатів.
Глибокі знання і досвід у вирощуванні індиків
Завдяки досвіду менеджменту і працівників в такій галузі як птахівництво, а також порадам і допомозі німецьких партнерів Kartzfehn, УПГ-Інвест є першою компанією в Україні, яка має відповідне ноу-хау для сучасного виробництва індички.
Представник німецького вирощувача одноденних пташенят Kartzfehn в Україні
Як перший вирощувач індиків на комерційному рівні в Україні, компанія притягує увагу багатьох зарубіжних компаній, що займаються вирощуванням індиків, в якості майбутнього партнера і засобу для входження на український ринок. Компанія сформувала стратегічний альянс з одним з провідних німецьких вирощувачів одноденних пташенят Kartzfehn. Окрім забезпечення УПГ-Інвест високоякісними одноденними пташенятами за конкурентною ціною, німецький партнер став дуже цінним джерелом інформації і порад, що дає можливість компанії завжди бути в курсі нових методів і методологій вирощування.
На базі УПГ-Інвест проводяться спільні семінари та практичні заняття для бажаючих зайнятись вирощуванням індиків, із залученням провідних спеціалістів компанії Kartzfehn та українських науковців та спеціалістів.